Služby

Stavíme domy na míru, typové domy (chcete-li katalogové domy) a pomáháme nejen svépomocníkům dílčími stavebními pracemi (hrubá stavba).  Samotné stavební práce jsou až samotným vyvrcholením našich snah o komplexní servis. A co pro nás znamená komplexní servis?

konzultace

Víme, jaké to je, když máte spoustu dotazů a nedostává se Vám odpovědí. Ať už chcete stavět s námi nebo ne, nebojte se zeptat na cokoliv. Pomůžeme ať už se rozhodnete jakkoliv.

PROJEKT

vč. vyřízení stavebního povolení se slevou 50%

Náš projektant je zároveň společníkem firmy. Vystudoval VUT v Brně. Po krátké anabázi ve stavební firmě začal podnikat a nyní kreslí široké spektrum staveb od rodinných domů až po veřejné prostory, průmyslové a obchodní komplexy. Je pro Vás garancí elegance a funkčnosti. Pokud s námi budete stavět, získáte na projektovou dokumentaci + vyřízení stavebního povolení 50% slevu.

Vyřízení stavebního povolení se slevou 50% na MPdomy.cz

VÝBĚR POZEMKU

vč. realitní činnosti

Pokud máte pozemek, rádi s Vámi zkonzultujeme jeho výhodnost pro výstavbu. Uděláme tzv malý projekt (studie umístění domu na pozemku). Pokud pozemek nemáte, můžeme pomoci s jeho výběrem a koupi. Předejdete tak potencionálnímu problému, kdy část klientů nejprve koupí pozemek a později zjistí, že pro jejich zamýšlený dům není vhodný.

aerial, drone, logistics

FINANCOVÁNÍ

Pomůžeme Vám se zajištěním finacování

Spolumajitel firmy má ekonomické vzdělání s bohatými zkušenostmi z bankovními produkty. Pomůžeme Vám získat nejvýhodnější financování na výstavbu. Našim cílem je stavět domy, ne získávat provize za uzavření smlouvy. Proto se ptejte, rádi pomůžeme a zřejmě Vám tím ušetříme spousty peněz i nervů.

conclusion of the contract, handshake, trade

STAVEBNÍ DOZOR

Naše stavby hlídá náš stavební dozor. Pokud si přejete navíc stavební dozor svůj, nemáme s tím problém. Pokud byste snad s námi nakonec stavět nechtěli a přejete si dozorovat Vaši stavbu napište, můžeme Vám pomoci.

Máte projekt a chcete znát cenu stavby na klíč?

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, my se Vám do 24h. ozveme s upřesněním, které části projektu budeme potřebovat. Cenová nabídka je ZDARMA a nezávazná.